
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 1.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 65.536 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm ,25 ppm ,50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 24 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.88397
Ext.Price$0.88397
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.88397 | $0.88397 |
| 10 | $0.71126 | $7.11260 |
| 25 | $0.65114 | $16.27850 |
| 50 | $0.59610 | $29.80500 |
| 100 | $0.54572 | $54.57200 |
| 300 | $0.51979 | $155.93700 |
| 500 | $0.49509 | $247.54500 |
| 1000 | $0.46822 | $468.22000 |
